Goście MDK

Alfabetyczny spis wybranych osób, którzy odwiedzili Miejski Dom Kultury w Częstochowie:

Proszę kliknąć na nazwisko lub nazwę, a dostaniemy przekierowanie na wywiad lub relację (w przypadku kilku materiałów filmowych nazwy lub nazwiska będą się powtarzać)

kolor niebieski- ludzie związani ze sceną muzyczną
kolor czerwony- zespoły muzyczne
kolor zielony- ludzie związani z teatrem, filmem, telewizją, literaturą
kolor fioletowy- ludzie związani z plastyką, malarstwem, fotografią, modą
kolor pomarańczowy- osoby publiczne (politycy, dyrektorzy, społecznicy itd...)
kolor brązowy - podróżnicy

A

AmperA

Ampera- skrót koncertu

AnDreo&Karina

Ariunbaatar Bilguun

B

Banaszak Hanna

Baranowski Krzysztof

Baszyński Cyprian

Biskup Mariola

Bobras Jolanta

Budzik Tadeusz

Burda Zbigniew

C

Celiński Adam

Chłopcy z Placu Broni

Chołuj Iwona

Chrząstek Piotr "Dziker"

Chrząszcze

Ciepał Piotr

D

Dąbrowski Dariusz

E

F

Farna Ewa

Fiedler Arkady Paweł

Five O'Clock Orchestra

Frej Marta

G

Gawroński Dariusz

Giżowska Krystyna

Gliński Robert

Gładysz Olga

Golden Life

Grabałowski Maciej

Grzegorzewski Jacek

Gwiezdne Wojny

H

Hieronim (Pan)

Hutyra Adam

I

Iwański Janusz "YANINA"

J

Jach Grzegorz

Jaklewicz Anna

Jakubowicz Martyna

Jaryczewski Krzysztof

Jodłowski Sławomir

Jordanov Hristo

K

Kasprowicz Janusz

Kempa Michał

Klatt Piotr (Róże Europy)

Kloc Grzegorz

Kobranocka

Kołsut Wojciech

Korcz Włodzimierz

Kowalik Yaga

Kowalski Kazimierz

Kras Piotr

Króliszewska Danuta

Kryst Roman

Kuca Włodzimierz

Kunicka Halina

L

Lamch- Łoniewska Marzena

Lubaszka Tomasz

Ł

Łowicki Paweł

M

Majewska Alicja

Malinowski Bartosz

Masłoń Michał

Mądrzyk Mikołaj "Mixer"

Mieczyńska Aleksandra

Mizera Małgorzata

Młodkowski Andrzej

Morawska Danuta

Musiał Włodzimierz

N

Niedźwiecki Krzysztof

Noszczyk Adrianna

Nowakowski Rafał

Nowicki Jan

Nowicki Jan z młodzieżą

O

Ochota- Hutyra Agata

Olbryś Sławomir

Orange Trane

Osumek Bartek

Ozimiński Grzegorz

P

Pałucha Jacek

Parafiniak Szymon

Pawlikowski Janusz

Pilawka Rafał

Popko Paweł

Prońko Krystyna

R

Roman Paweł

Rosiewicz Andrzej

Rybiński Andrzej

S

Samusionek Anna

Sętowski Juliusz

Sętowski Tomasz "SENTI"

Shamboo

Skolik Arkadiusz

Staszczyk Zygmunt - T.LOVE (Muniek)

Stockinger Tomasz

Stokrotki

Stomma Paweł (Breakmaszyna)

Strojec Ryszard

Stromczyński Maciej

Strzelecki Wojciech

Sugar Free

Szczepanik Piotr

Szkop Mateusz

Szpądrowski Marcin

Szrom Janusz

Sztywny Pal Azji

Ś

Ślusarski Dariusz

T

Trojan Marcel (Gang Marcela)

Turbiasz Wojciech "BRODA" (Habakuk, Makabunda)

U

W

Wander Bogumiła

Wierny Aleksander

Wlazły Mirosław

Wodecki Zbigniew

Woldan Paweł

Wolski Adam (Golden Life)

Wolski Piotr "Jackson"

Z

Zagórski Maciej

Zarębski Piotr

Zespół Pieśni i Tańca "Częstochowa"

Ż

Żołyniak Józef

BilerChildrenLeg og SpilAutobranchen