Pikantni- spektakl komediowy - Częstochowa

13-08-2019
„Pikantni” - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
 
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?
 
Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.
 
Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.
 
❗ SPEKTAKL DLA WIDZÓW DOROSŁYCH ❗
 
Obsada:
 
Doris – Barbara Kurdej-Szatan
 
Bea – Anna Mucha
 
Christoph – Maurycy Popiel / Mikołaj Krawczyk
 
Alex – Michał Ziembicki
 
Sprzedaż biletów online: adria-art.pl
 
Miejsce i data: Miejski Dom Kultury w Częstochowie, ul. Łukasińskiego 50/68 , 21 września 2019, godz. 17:30 i 20:00
 
 
Zobacz wszystkie aktualności